LG CH10LS20 Blu-ray Drive Firmware 1.01

LG CH10LS20 Blu-ray Drive Firmware 1.01 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy LG.

Liczba pobrań: 186
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LG
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

LG CH10LS20 Blu-ray Drive Firmware 1.01 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy LG.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz LG CH10LS20 Blu-ray Drive Firmware 1.01, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Precision 530 LiteOn LTR24102M Firmware 4DS7 czy Genius MetalStrike FF Joystick Driver 1.0 for XP64/Vista64. LG CH10LS20 Blu-ray Drive Firmware 1.01 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: