Sony Vaio VPCZ11KGX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10

Sony Vaio VPCZ11KGX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 121
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11KGX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Sony Vaio VPCZ11KGX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania CM Storm Sirius Headset Driver 1.2 lub Canon PIXMA MG2240 Printer XPS Driver 5.60. Sony Vaio VPCZ11KGX Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.10 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: