Konica Minolta Bizhub C554e Printer PS/PCL/Fax Driver 3.1.1.0 fo

Konica Minolta Bizhub C554e Printer PS/PCL/Fax Driver 3.1.1.0 fo to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Konica Minolta.

Liczba pobrań: 197
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta Bizhub C554e Printer PS/PCL/Fax Driver 3.1.1.0 fo to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP 2000-361NR Synaptics TouchPad Driver 15.3.21.0 i Acer Aspire 8530G BIOS 2.13. Programiści Konica Minolta zadbali, by Konica Minolta Bizhub C554e Printer PS/PCL/Fax Driver 3.1.1.0 fo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: