Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F3

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F3 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 194
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F3, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell Latitude E6530 Notebook Nvidia NVS 5200M Display Driver A04 lub Sony Ericsson T610 HAMA Bluetooth Driver 7.0. Programiści Gigabyte zadbali, by Gigabyte GA-8N-SLI (rev. 1.1) BIOS F3 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: