Panasonic KX-UT133 SIP Phone Firmware 01.025

Panasonic KX-UT133 SIP Phone Firmware 01.025 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Panasonic.

Liczba pobrań: 218
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Panasonic
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Panasonic KX-UT133 SIP Phone Firmware 01.025 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Panasonic.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway LT27 Liteon Webcam Driver 2.0.6.0 for Windows 7 i Toshiba Satellite L770 Hardware Setup Tool 2.0.10 for Windows 7 . Kod programu Panasonic KX-UT133 SIP Phone Firmware 01.025 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: