Gateway 820GM Marvell LAN Driver 7.05 for XP

Gateway 820GM Marvell LAN Driver 7.05 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Marvell.

Liczba pobrań: 336
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marvell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway 820GM Marvell LAN Driver 7.05 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Marvell.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gateway 820GM Marvell LAN Driver 7.05 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo ThinkPad Edge E425 AMD Graphics Driver 12.101.0.0 for Win czy Sony Vaio VPCZ11EHX Broadcom Bluetooth Driver 5.5.0.7800 for XP. Kod programu Gateway 820GM Marvell LAN Driver 7.05 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: