Konica Minolta Bizhub C654e Printer XPS Driver 1.3.0.0 for Serve

Konica Minolta Bizhub C654e Printer XPS Driver 1.3.0.0 for Serve to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Konica Minolta.

Liczba pobrań: 196
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta Bizhub C654e Printer XPS Driver 1.3.0.0 for Serve to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Konica Minolta Bizhub C654e Printer XPS Driver 1.3.0.0 for Serve to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Pantum P3000D Printer Driver 7.1.0.21, czy Gateway 700 Alcor Card Reader Driver 2.02.01.01 for Vista. Kod programu Konica Minolta Bizhub C654e Printer XPS Driver 1.3.0.0 for Serve został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: