Zotac IONITX-S-E Intel AHCI Preinstall Driver 10.6.0.1002

Zotac IONITX-S-E Intel AHCI Preinstall Driver 10.6.0.1002 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 204
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zotac IONITX-S-E Intel AHCI Preinstall Driver 10.6.0.1002 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung 460TS-3 LFD Single Touch Driver 2.1.0.0009 i Konica Minolta Bizhub C754 Printer PCL Driver 3.1.2.0 for Server. Zotac IONITX-S-E Intel AHCI Preinstall Driver 10.6.0.1002 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: