LG N2R1DD2 NAS Firmware 2569

LG N2R1DD2 NAS Firmware 2569 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy LG.

Liczba pobrań: 433
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LG
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

LG N2R1DD2 NAS Firmware 2569 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki LG.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCSB35FXR Realtek Card Reader Driver 6.1.8400.28121 f i Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer Fax Driver 2.1.2.0 for . LG N2R1DD2 NAS Firmware 2569 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: