Pioneer DJM-900NXS-W DJ Controller Driver 1.3.0 for MAC

Pioneer DJM-900NXS-W DJ Controller Driver 1.3.0 for MAC to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 147
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pioneer DJM-900NXS-W DJ Controller Driver 1.3.0 for MAC są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Pioneer DJM-900NXS-W DJ Controller Driver 1.3.0 for MAC, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) Realtek LAN Driver 7.049.0927. czy Novation MiniNova Vocoder Firmware 1075 for MAC. Pioneer DJM-900NXS-W DJ Controller Driver 1.3.0 for MAC poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: