Lenovo ThinkPad R60e Broadcom LAN Driver 10.4.4 for Vista

Lenovo ThinkPad R60e Broadcom LAN Driver 10.4.4 for Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Broadcom.

Liczba pobrań: 114
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Broadcom
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R60e Broadcom LAN Driver 10.4.4 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Broadcom.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad R60e Broadcom LAN Driver 10.4.4 for Vista, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Aspire V5-531G Synaptics Touchpad Driver 16.0.2.0 for Windo czy Philips 221TE2LB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Lenovo ThinkPad R60e Broadcom LAN Driver 10.4.4 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: