HelpNDoc 4.1.0.219

HelpNDoc to przydatne narzędzie do tworzenia plików pomocy w formacie HTML. Wyposażone jest w tryb pracy WYSIWYG (What You See Is What You Get).

Liczba pobrań: 589
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
IBE Software
Rozmiar: 16.95 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HelpNDoc to program umożliwiający tworzenie plików pomocy. Powstają jako HTML, a program wyposażony jest w tryb pracy WYSIWYG (What You See Is What You Get). Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób stworzymy ładny i funkcjonalny plik pomocy. Aplikacjaposiada wsparcie dla wielu formatów dokumentów, jak PDF, .doc, których można używać w plikach. Wystarczy tylko kliknąć przycisk "Compile", aby zostały one załączone do tworzonej przez nas pomocy. HelpNDoc wyposażono w liczne narzędzia pomagające w tworzeniu plików html, między innymi sprawdzanie pisowni.

HelpNDoc pozwala także tworzyć pliki pomocy pod kątem smartfonów i innych urządzeń przenośnych. Każdy użytkownik prywatny może pobrać tą aplikację i używać za darmo, przekonując się osobiście o jej możliwościach. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Ocena:
Twoja ocena: