Microsoft USB Keyboard Driver 9.2.154.0 for Windows 7/Windows 8

Microsoft USB Keyboard Driver 9.2.154.0 for Windows 7/Windows 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy MICROSOFT.

Liczba pobrań: 725
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MICROSOFT
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microsoft USB Keyboard Driver 9.2.154.0 for Windows 7/Windows 8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma MICROSOFT.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ2390X/B Intel Centrino Bluetooth Driver 14.1.1.3 f i Toshiba Satellite P870 Atheros Bluetooth Driver 1.0.13 for Windo. Microsoft USB Keyboard Driver 9.2.154.0 for Windows 7/Windows 8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: