Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511

Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Biostar.

Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Biostar
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Biostar.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów DisplayLink Graphics Adapter (8030) USB Driver 6.3.40660.0 for X czy Olympus Digital Camera Updater 1.06 / FE-200 Firmware for Mac OS. Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS 511 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: