Intel X520-DA2 Ethernet Server Adapter Driver 3.3.40.0 for Serve

Intel X520-DA2 Ethernet Server Adapter Driver 3.3.40.0 for Serve to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 380
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel X520-DA2 Ethernet Server Adapter Driver 3.3.40.0 for Serve to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić DriverMax i AMD Radeon HD 7600G Graphics Driver 12.102.0.0 for Windows 8. Kod programu Intel X520-DA2 Ethernet Server Adapter Driver 3.3.40.0 for Serve został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: