Allen & Heath GLD-80 Digital Mixer Firmware 1.20

Allen & Heath GLD-80 Digital Mixer Firmware 1.20 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 457
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Allen & Heath GLD-80 Digital Mixer Firmware 1.20 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Allen & Heath GLD-80 Digital Mixer Firmware 1.20, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad SL510 Realtek WLAN Driver 1.00.0029.8 for XP czy Sony Vaio VPCX131KX/S Setting Utility Series 5.0.3.02040. Allen & Heath GLD-80 Digital Mixer Firmware 1.20 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: