FortKnox Personal Firewall 10.0.505.0

FortKnox Personal Firewall to skuteczny antywirus. Dzięki automatycznym aktualizacjom poznaje najnowsze zagrożenia, jakie mogą zaatakować system z sieci.

Liczba pobrań: 472
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
NETGATE Technologies s.r.o.
Rozmiar: 4.95 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FortKnox Personal Firewall to aplikacja służącą zwiększeniu bezpieczeństwa naszego komputera poprzez zbudowanie w nim skutecznego firewalla, czyli zapory sieciowej, chroniącej przed wszelkiej maści oprogramowaniem szpiegującym, a także trojanami, hakerami i innymi nieprzyjemnymi elementami. Program skanuje nadchodzące pakiety, bada wszystkie otwierane strony i połączenia, a gdy pojawia się zagrożenie, natychmiast interweniuje, informując o tym użytkownika. Jako że posiada wbudowany system automatycznej aktualizacji definicji zagrożeń, jest na bieżąco z najnowszymi szkodnikami tego typu.

FortKnox Personal Firewall posiada prosty w obsłudze interfejs, w polskiej wersji językowej. Warto dodać, że dzięki aplikacji możemy blokować nachalne reklamy internetowe. O jego możliwościach można przekonać się dzięki wersji testowej. W najnowszej wersji udało się zaktualizować bazę danych.

Ocena:
Twoja ocena: