OrangeCD Player 6.5.2.19419

OrangeCD Player to odtwarzacz plików muzycznych. Możemy dzięki niemu także pobierać z internetowych baz informacje o utworach.

Liczba pobrań: 753
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Firetongue Software
Rozmiar: 1.99 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

OrangeCD Player to odtwarzacz plików muzycznych oraz płyt audio. Aplikacja wykorzystuje zewnętrzną bazę danych o utworach (FreeDB) i potrafi znakomicie integrować się z katalogiem plików muzycznych tej samej firmy. OrangeCD Player umożliwia definiowanie różnych trybów odtwarzania, obsługuje playlisty, bezpośredni dostęp do ścieżek (direct track access) oraz zapamiętuje ostatnio odtwarzaną ścieżkę (nawet po zrestartowaniu komputera nie trzeba będzie słuchać piosenki od początku - program rozpocznie odtwarzanie od momentu, w którym zostało ono przerwane). Dodatkowo aplikacja obsługuje gesty myszy (przypisywanie gestom różnych czynności).

OrangeCD Player pozwala także na własne skonfigurowanie menu kontekstowego. O wszystkich zaletach programu można przekonać się w dowolnej chwili - jest on całkowicie darmowy. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Ocena:
Twoja ocena: