Alchemy Eye 8.0

Najnowsza wersja aplikacji służącej do ciągłego monitorowania serwera. W przypadku wystąpienia błędów program informuje o zaistniałej sytuacji administratora sieci, przesyłając mu informację, np. na telefon komórkowy, pager lub wiadomość email.

Liczba pobrań: 187
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Alchemy-Lab
Rozmiar: 2.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja aplikacji służącej do ciągłego monitorowania serwera. W przypadku wystąpienia błędów program informuje o zaistniałej sytuacji administratora sieci, przesyłając mu informację, np. na telefon komórkowy, pager lub wiadomość email. Dzięki tej funkcji chronione są dane firmy oraz zmniejsza się prawdopodobieństwo kosztownego uszkodzenia sieci. W momencie awarii Alchemy Eye sporządza szczegółowy plik logów. Jest w stanie monitorować wszystkie rodzaje serwerów, używając różnych protokołów oraz serwisów, włączając w to: TCP/IP, ICMP (ping), IPX/SPX, Oracle Server i kilkanaście innych.

W najnowszej wersji dodano opcję, która umożliwia administratorowi ograniczenie dostępu do wybranych folderów przez interfejs "webowy". Ponadto w głównym oknie programu pojawia się informacja o "żywych" i "martwych" serwerach. Wprowadzono również niewielkie zmiany i usprawnienia.

Ocena:
Twoja ocena: