AVG Internet Security 2014 14.0 Build 4336

AVG Internet Security to ochrona bezpieczeństwa podczas używania sieci. Mamy tu moduł antywirusowy, firewall, ochronę przed kradzieżą danych i inne komponenty.

Liczba pobrań: 272
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
AVG Technologies
Rozmiar: 4.46 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AVG Internet Security to program łączący w sobie różne technologie antywirusowe, antyspyware, antyspam oraz firewall z niezawodnym systemem automatycznych aktualizacji oraz małym obciążeniem zasobów systemowych. W pakiecie znajduje się centralne zdalne zarządzanie, które pozwala na zdalną instalację, aktualizację oraz zdalne zarządzanie wszystkimi stacjami i serwerami w sieci.

Korzystanie z programu AVG Internet Security ułatwia polski interfejs, do którego trzeba się jednak przyzwyczaić. W skład programu wchodzą wszystkie moduły konieczne do utrzymania dobrej kondycji systemu. W centrum kontrolnym znajdziemy więc skaner antywirusowy, moduł antyszpiegowski, filtr niechcianej poczty elektronicznej, zaporę sieciową, harmonogram zadań, ochronę rezydentną, kwarantannę wirusów, menedżera aktualizacji czy skaner poczty elektronicznej. Program przy pomocy prostego kreatora pozwala na konfigurację firewalla i sprawdzenie uaktualnień (szczepionki).

Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

Ocena:
Twoja ocena: