IrfanView 4.38

IrfanView to przeglądarka grafiki z możliwościami edycyjnymi. Potrafi również zapisywać pliki graficzne w wybranych formatach.

Liczba pobrań: 2992
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Irfan Skiljan
Rozmiar: 1.9 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

IrfanView to darmowa przeglądarka i konwerter formatów plików graficznych w jednym. Program doceniany jest zarówno przez początkujących jak i profesjonalnych użytkowników za prostotę obsługi i wygodę działania. Posiada szereg funkcji, dzięki którym możemy m.in. zmniejszać, przycinać, obrać i oczywiście przeglądać zdjęcia.

IrfanView obsługuje większość najpopularniejszych formatów graficznych: JPG/JPEG, GIF, BMP, DIB, RLE, PCX, PNG, TIFF, TGA, RAS/SUN, ICO, AVI, WAV, MID, RMI, WMF, EMF, PBM, PGM, PPM, IFF/LBM, PSD, CPT, MPG/MPEG, MOV i Photo-CD. Pozwala tworzyć miniaturki obrazów, posiada opcję preview oraz gamę efektów, które możemy nałożyć na zdjęcie, spełnia rolę odtwarzacza multimedialnego, ma również możliwość prezentowania zdjęć w postaci pokazu slajdów, konwersji i wiele innych. Obsługa jest szybka dzięki dostępnym skrótom klawiszowym, które przy dłuższym użytkowaniu programu stają się być rutyną. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

Ocena:
Twoja ocena: