Manycam 4.0.109

ManyCam to aplikacja, dzięki której do obrazu nadawanego przez kamerę internetową możemy dodawać efekty specjalne. Mogą być one zarówno statyczne, jak i dynamiczne.

Liczba pobrań: 2112
Cena/licencja: Ad-supported
Producent/dystrybutor
ManyCam
Rozmiar: 254 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ManyCam to darmowa aplikacja, dzięki której do obrazu przechwyconego z kamery internetowej możemy w czasie rzeczywistym dodać różnego rodzaju efekty specjalne. Mogą to być na przykład dynamiczne obiekty, jak też i statyczne. Oprócz tego można dorzucić do transmisji dowolny tekst czy inne efekty wizualne.

ManyCam udostępnia nam także szereg efektów nakładanych na wyświetlaną w obrazie kamery twarz lub obiekt. Do najczęściej stosowanych zaliczyć trzeba np. różne rodzaje zarostu, kapelusze, okulary itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do przechwytywanego obrazu dodać własne obrazy czy filmy użytkownika. Po uruchomieniu ManyCam, nadawany przez program obraz traktowany jest przez system jak obraz z zainstalowanej w komputerze kamery internetowej. W najnowszej wersji dodano możliwość streamingu Twitch, Ustream oraz YouTube live events, dodano także wsparcie dla 60 FPS.

Ocena:
Twoja ocena: