WordPress 4.0

WordPress to narzędzie do tworzenia i zarządzania serwisami internetowymi . Największą zaletą aplikacji jest jej prostota zarówno przy tworzeniu strony, jak i publikowaniu na niej treści.

Liczba pobrań: 1863
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ryan Boren
Rozmiar: 6.59 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WordPress to narzędzie do tworzenia i zarządzania serwisami internetowymi. Największą zaletą aplikacji jest jej prostota zarówno przy tworzeniu strony, jak i publikowaniu na niej treści. Możemy tu posługiwać się zarówno edytorem wizualnym, jak i HTML-owym.

WordPress pierwotnie miał służyć do zarządzania blogiem. Oprócz typowych dla blogów funkcji aplikacja zawiera również menadżera odnośników, wsparcie dla statycznych stron HTML, RSS, wtyczki API pozwalające na współpracę z platformami Blogger, czy MetaWeblog, filtr antyspamowy, a także zestaw tematów, pozwalających na stworzenie oryginalnego wyglądu serwisu. Twórcą aplikacji jest WordPress.org.

W tym wydaniu wprowadzono nowe opcje przeglądania mediów, zmieniono sposób dodawania materiałów wideo z YouTube, ulepszono edytor postów, usprawniono znajdowanie wtyczek.

Ocena:
Twoja ocena: