Rozliczenie Płac RP 2.16.A

Rozliczenie Płac to kompleksowa obsługa tego aspektu działalności biura czy firmy. Pozwala na efektywne prowadzenie firmy.

Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Varico
Rozmiar: 149.42 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozliczenie Płac to program finansowo księgowy firmy Varico, przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło - automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności.

Rozliczenie Płac w tym wydaniu zawiera drugi etap zmian związanych z podatkiem VAT i tak zwaną ulgą za złe długi. Możliwe jest sporządzenie załącznika VAT-ZD do deklaracji VAT-7. W tym celu w programie został wprowadzony specjalny dialog umożliwiający swobodną edycję korekt.

W tej wersji została dostosowane do obowiązujących zmian prawnych, umożliwiono także automatyczne wyliczanie wynagrodzeń oraz możliwość importu danych z programu Płatnik (dane firmy wraz z jej właścicielami i pracownikami oraz członkami ich rodzin).

Ocena:
Twoja ocena: