QQ Player 3.8.897

QQ Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów z wieloma użytecznymi funkcjami.

Liczba pobrań: 882
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Tencent Company
Rozmiar: 27.8 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

QQ Player to darmowy odtwarzacz multimedialny, za pomocą którego możemy odtwarzać wszystkie formaty filmów, muzyki oraz przeglądać grafiki. Warto podkreślić, że jest tu wbudowana funkcja zmiany filmu 2D w 3D za pomocą jednego tylko kliknięcia. Do tego dochodzą takie funkcje jak możliwość podzielenia dużego klipu wideo na mniejsze, pełna obsługa napisów do filmów, tworzenie zrzutów ekranu, konwersja i transfer multimediów na urządzenia przenośne Apple, odtwarzanie plików flash i inne.

QQ Player umożliwia także automatyczne pobieranie tekstów do słuchanych utworów audio, możliwość zatrzymania odtwarzania i start od tego samego momentu po ponownym włączeniu programu. O wszystkich funkcjach można przekonać się w każdej chwili - ten ciekawy odtwarzacz dostępny jest za darmo. Niestety, nie ma polskiego interfejsu.

UWAGA

Instalacja odbywa się w języku chińskim, a po niej interfejs pokazuje się w tym właśnie języku. Aby go zmienić, należy skopiować plik "English.lng" z archiwum - plik pobierany z tej strony - a następnie wkleić go do folderu, w którym został zainstalowany odtwarzacz.

Ocena:
Twoja ocena: