Comodo Firewall 8.2.0.4591 Final

Comodo Firewall to aplikacja mająca za zadanie ochronę systemu przed wirusami. Działa w czasie rzeczywisty, nie dopuszczając do komputera szkodników.

Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Comodo
Rozmiar: 226.61 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Comodo Firewall to programprogram typu zapora ogniowa (firewall) automatycznie konfigurujący się do ustawień zalecanych lub wg wskazań użytkownika. Posiada monitor aplikacjai, monitor sieci i monitor składników (pojedynczych plików). Proaktywna heurystyka i profesjonalne opcje ustawień i ręcznej konfiguracji dla bardziej zaawansowanych użytkowników chronią przed większością znanych i przewidywanych zagrożeń trojańskich i szpiegowskich. Dzięki niemu mamy pewność, że system otwiera tylko i wyłącznie bezpieczne aplikacje. Comodo Firewall wykrywa przychodzące zagrożenia i automatycznie stawia im zaporę. Oprócz tego posiada mechanizm piaskownicy (sandbox), w którym można uruchomić podejrzane aplikacje bez szkody dla systemu.

Comodo Firewall często aktualizuje bazę wirusów, dzięki czemu jest on na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami. Zapora korzysta z najnowszych technologii, jak na przykład cloud computing, dzięki czemu może poszczycić się duża wydajnością. Całość dopełnia prosty i przyjazny interfejs użytkownika w języku polskim. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Ocena:
Twoja ocena: