Lunascape 6.11.0.27499

Lunascape to przeglądarka internetowa wyposażona w trzy silniki renderujące. Posiada także rozwiązania znane z innych przeglądarek.

Liczba pobrań: 108
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lunascape, Inc.
Rozmiar: 36.61 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lunascape to przeglądarka internetowa, która zdobywa sobie coraz większą popularność wśród użytkowników na całym świecie. Co prawda daleko jej jeszcze do zagrożenia komuś z „wielkiej trójki” (Chrome, Firefox, Internet Explorer), jednak twórcy cały czas wprowadzają nowości, mające przyciągnąć kolejne osoby do tego właśnie produktu. Lunascape ma kilka ciekawych rozwiązań, z których wypada wymienić używanie trzech silników renderujacych: Gecko, Trident oraz Webkit. Domyślnie korzysta z tego drugiego, jednak można zmienić to w opcjach konfiguracji.

Ponadto przeglądarka posiada bardzo duże opcje układania własnego interfejsu użytkownika. Znajdziemy tu również rozwiązania z innych aplikacji, jak przeglądania w kartach, obsługa stylów, a także wtyczek. Tu wypada zauważyć, że Lunascape jest kompatybilna z wtyczkami stworzonymi pod Firefoxa. O innych możliwościach tej aplikacji można przekonać się osobiście, pobierając za darmoLunascape z tej właśnie strony. W najnowszej wersji przeglądarki zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Ocena:
Twoja ocena: