Uplay 10.0.0.4431

Uplay to klient platformy dla graczy, stworzonej przez Ubisoft. Umożliwia interakcje ze społecznością miłośników dobrych gier.

Liczba pobrań: 94
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ubisoft
Rozmiar: 67.28 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Uplay to międzyplatformowa usługa, która posiada już ponad 50 gier. Dzięki jej używaniu zabawa wzbogacona jest nagrody, osiągnięcia oraz umożliwia udział w życiu społeczności. Dołączenie do społeczności Uplay oznacza możliwość skorzystania z wszystkiego co najlepsze w ofercie Ubisoft, włączając w to wiele darmowych dodatków do gier oraz prawdziwych nagród. Podnieś swoje granie na wyższy poziom - zyskaj dostęp do statystyk społeczności i zaproś do niej znajomych, modyfikuj swego awatara, sprawdź swoją pozycję na tle swoich znajomych i całej społeczności.

Uplay oferuje nagrody takie jak np. niedostępne w inny sposób ubrania dla postaci w grze (np. Edward The Legend Outfit dla Assassin's Creed IV). Umożliwia również zarządzanie posiadanymi tytułami oraz gromadzenie statystyk (np. ile czasu spędziło się w danej grze). Posiada polską wersję językową. Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

Ocena:
Twoja ocena: