Spotify 1.0.19.106

Spotify to klient usługi sieciowej, pozwalającej na dostęp do ponad dwudziestu milionów utworów. Płacimy raz na miesiąc abonament lub słuchamy za darmo.

Liczba pobrań: 422
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Spotify Ltd.
Rozmiar: 234 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Spotify to odtwarzacz multimedialny, oferujący klientom darmowy lub płatny dostęp do ponad 20 milionów utworów. Można ich odsłuchiwać zarówno w trybie online, jak i offline. Działa na komputerze, telefonie komórkowym, tablecie oraz domowym systemie multimedialnym. Możesz znaleźć muzykę, przeglądając kolekcje znajomych, wykonawców lub celebrytów. Stworzenie osobistej kolekcji jest łatwe – służą do tego playlisty. Natomiast jeśli znajdziesz playlistę, która Ci się podoba, po prostu dodaj ją do swojej kolekcji. Wkrótce będziesz miał muzykę na każdą okazję i na każdy nastrój.

Spotify w wersji bezpłatnej to konieczność słuchania reklam oraz nieco obniżona jakość dźwięku. Wersje płatne - Unlimited oraz Premium - pozwalają tego uniknąć. Cennik abonamentu znajduje się na stronie producenta. Płacimy jednorazowo za cały miesiąc, niezależnie od tego, jak wiele utworów będziemy odsłuchiwać. Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

Ocena:
Twoja ocena: