Slimjet 9.0.1.0

Slimjet to szybka przeglądarka internetowa, która pozwala użytkownikowi na dopasowanie wielu ustawień pod jego potrzeby.

Liczba pobrań: 126
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
FlashPeak Inc.
Rozmiar: 45.18 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Slimjet to darmowa przeglądarka internetowa, oparta na Chromium. Reklamowana jest przez producenta jako najszybsza przeglądarka dla systemu Windows. Wykorzystuje do tego silnik Blink, a wśród funkcji dostępnych dla użytkownika znajdują się między innymi takie, jak możliwość blokowania reklam, inteligentne wypełnianie formularzy, menadżer pobierania, specjalna funkcja ściągania klipów z YouTube, a także możliwość samodzielnej konfiguracji paska narzędzi, zakładek czy zatrzymywanie .gifów.

Slimjet to także mnóstwo innych funkcji, np.l elastyczne tłumaczenie stron, szybkie ładowanie plików graficznych, automatyczne odświeżanie stron, możliwość używania wtyczek i rozszerzeń czy też możliwość przesakiwania miedzy serwerami proxy. Co ważne, przeglądarka posiada polski interfejs językowy. Dzięki temu nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemu z dostaniem się do wszystkich opcji. Nowa edycja programu likwiduje zauważone w nim błędy, wprowadza także drobne usprawnienia.

Ocena:
Twoja ocena: