Tlen 6.0.1.4 pl

Szóste wydanie jednego z najlepszych polskich komunikatorów internetowych. Aplikacja umożliwia komunikację z użytkownikami systemu Tlen oraz konkurencyjnego Gadu-Gadu. Wydania z serii "5" posiadają wiele udoskonaleń, do których należą przede wszystkim lepsze wsparcie wideokonferencji oraz pobieranie i wysyłanie kontaktów z serwera Gadu-Gadu.

Liczba pobrań: 837
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
MediaOne Sp. z o.o.
Rozmiar: 3.88 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jeden z lepszych polskich komunikatorów internetowych. Zarejestrowany użytkownik otrzymuje konto w systemie Tlen.pl, które umożliwia korzystanie z komunikatora Tlen.pl z prostym adresem (np. login@tlen.pl) zamiast numeru (np. 435697). Otrzymujemy także konto mailowe o pojemności skrzynki 1 GB. Aplikacja obsługuje komunikację z użytkownikami systemu Tlen oraz konkurencyjnego Gadu-Gadu. Dużą zaletą komunikatora jest możliwość prowadzenia rozmów głosowych, których jakość jest wyjątkowo dobra. Wysyłanie wiadomości tekstowych SMS obejmuje 3 sieci komórkowe. Dzięki Gazeta.pl możemy korzystać z najświeższych informacji z Gazety Wyborczej.

Nowości:

Lista zmian obejmuje 140 usprawnień, o których można przeczytać tutaj.

Najważniejsze zmiany to wprowadzenie połączeń P2P omijających NAT, zmiany w interfejsie, silne szyfrowanie (rozmów, audio, wideo i plików), pełna obsługa GG.

Ocena:
Twoja ocena: