Google Toolbar 4.0.1020 pl

Pasek narzędziowy dla przeglądarki Internet Explorer stworzony przez programistów skupionych wokół przeglądarki Google. Teraz dostępny jest również w języku polskim

Liczba pobrań: 679
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Google Inc.
Rozmiar: 847 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Znakomity dodatek do przeglądarki Internet Explorer, który umożliwia w prosty i szybki sposób korzystać z zasobów wyszukiwarki Google. Dodatkowo dzięki paskowi blokować można okienka typu pop-up, podświetlać wybrane słowa na stronach WWW, itp. Program w wersji polskiej.

Google Toolbar został zaprojektowany, aby ułatwić korzystanie z Internetu i pomóc użytkownikom w jak najszybszym odnalezieniu poszukiwanych przez nich informacji. Program umożliwia dostęp do wyszukiwarki Google z każdej strony internetowej, bez konieczności przechodzenia do strony głównej Google. Teraz Google Toolbar posiada zakładki online, udoskonalone funkcje wyszukiwania oraz nowe możliwości udostępniania - wszystko to w języku polskim.

Dzięki nowej wersji programu Google Toolbar użytkownicy mogą tworzyć zakładki ulubionych stron internetowych, nadawać im nazwy i zarządzać nimi za pomocą jednego kliknięcia. Zakładki są zapisywane na koncie użytkownika Google i są dostępne z każdego komputera. Na przykład, jeśli użytkownik zapisze w pracy zakładkę z adresem interesującej wiadomości prasowej i będzie chciał przeczytać ją później, będzie mógł łatwo uzyskać dostęp do niej z komputera domowego po zalogowaniu się na konto Google.

Dodatkowo program został wzbogacony o funkcje wyszukiwania, które błyskawicznie sugerują zapytanie oraz sprawdzania pisowni w czasie wpisywania zapytania w pole wyszukiwania. Udoskonalone funkcje udostępniania pozwalają użytkownikom łatwo przesyłać i współużytkować zawartość stron WWW za pośrednictwem konta pocztowego Gmail. Wystarczy zaznaczyć fragment przeznaczony do udostępnienia i kliknąć nowy przycisk “wyślij do”.

Ocena:
Twoja ocena: