System Mechanic Professional 7.1.5

Znakomity programu, który pozwoli utrzymać komputer w dobrej kondycji. System Mechanic Professional to zestaw 6 potężnych narzędzi diagnostycznych usprawniających pracę PC i umożliwiających uporanie się z większością problemów, które można napotkać w czasie pracy z systemem.

Liczba pobrań: 215
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
iolo technologies, LLC
Rozmiar: 480 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja programu, który pozwoli utrzymać komputer w dobrej kondycji. System Mechanic Professional to zestaw 6 potężnych narzędzi usprawniających pracę PC i umożliwiających uporanie się z większością problemów, które można napotkać w czasie pracy z systemem. Aplikacja zawiera System Mechanic 7, który umożliwia m.in. zwiększenie przepustowości połączenia z Internetem, zarządzanie rejestrem Windows, zmianę blisko stu nieudokumentowanych ustawień Windows, usunięcie z dysku niepotrzebnych plików i dzięki modułowi SpyHunter chroni lokalny komputer przed oprogramowaniem szpiegowskim (spyware, malware).

Dodatkowo w skład pakietu wchodzi program antywirusowy, zapora ogniowa (firewall), program do odzyskiwania przypadkowo skasowanych plików, moduł chroniący przed wykradzeniem danych osobistych oraz narzędzie do całkowitego wymazywania plików z dysku twardego. Program w wersji 30-dniowej.

W czasie instalacji program pobiera dane z Internetu.

Ocena:
Twoja ocena: