ELOoffice 7.0 pl

Aplikacja do zarzadząnia i archiwizacji dokumentów. Pozwala na składowanie w odrębnych archiwach, (np. sieciowym i lokalnym), przeszukiwanie i administrowanie dokumentami. Aplikacja współpracuje z MS Office, StarOffice i OpenOffice.

Liczba pobrań: 468
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
ELO Digital Office
Rozmiar: 558.51 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ELOoffice daje możliwość kontroli nad dokumentami, które są tworzone lub przychodzą do firmy w formie papierowej i elektronicznej. Dokumenty mogą być składowane w odrębnych archiwach, na przykład dokumenty firmy w archiwum sieciowym, a dokumenty osobiste w lokalnym archiwum na stacji roboczej.

ELOoffice udostępnia wydajne funkcje wyszukiwania, umożliwiające szybkie wyszukanie interesujących użytkownika dokumentów, również w przypadku przechowywania dużych ilości danych. ELOoffice obsługuje standardowe pakiety oprogramowania: Microsoft Office, Star Office i OpenOffice. Z poziomu aplikacji tych pakietów możliwa jest bezproblemowa archiwizacja dokumentów i administrowanie nimi. Wszelkie zmiany wprowadzone na dokumencie tj. dopisywanie treści są zarchiwizowane. Archiwum, stworzone jest na wzór pomieszczeń, szaf i segregatorów, do przeglądania których wystarczy kliknięcie myszy.

Wersja nieograniczona czasowo - bezpłatnie pozwala na obsługę 4 archiwów, po 200 dokumentów w kazdym. Brak OCR.

Ocena:
Twoja ocena: