4CRM - katalog handlowy 6.1.2

Służy do ewidencji dowolnej liczby baz danych adresowych. Umożliwia wybieranie z baz danych wyszukiwanych zapisów, import oraz eksport danych.

Liczba pobrań: 362
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
e-soft TOMASZ LEWANDOWSKI
Rozmiar: 6.2 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Służy do ewidencji dowolnej liczby baz danych adresowych. Umożliwia wybieranie z baz danych wyszukiwanych zapisów, import oraz eksport danych. Kontakty można przydzielać do poszczególnych kategorii, czy branż. Program współpracuje z programami MS Outlook i Word. Pozwala zarządzać grupą użytkowników i ich prawami dostępu.

Dostępnych jest do 30 definiowanych przez użytkownika pól. Nazwy pól i ich rozmieszczenie na zakładkach użytkownik może dowolnie zmieniać i decydować jakiego typu informacje będą w bazie danych przechowywane. Możliwość załączania plików. Moduł sprzedaż wyrobów i usług umożliwia dodawanie do kontaktów informacji dotyczących sprzedaży. Można prowadzić ewidencję zadań związanych z kontaktem (spotkania, obowiązki, rozmowy tel., i inne). Możliwe jest również przeglądanie i aktualizacja zadań w formie kalendarza albo za pomocą zbiorowego zapisu zadań.

Ocena:
Twoja ocena: