Internet Download Manager 5.19 Build 4

Znakomity menedżer pobierania plików, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie z Internetu. Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i jeszcze raz rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji.

Liczba pobrań: 433
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Tonec
Rozmiar: 3.37 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Internet Download Manager to menedżer pobierania, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie plików. Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i ponownie rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji. Dzieląc plik na mniejsze części i pobierając je równocześnie program wykorzystuje całość dostępnego łącza.

Aplikacja znakomicie radzi sobie z protokołami HTTP, HTTPS i FTP, potrafi wykryć przekierowania do pliku i współpracuje z serwerami proxy oraz zaporami ogniowymi. Narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek - Internet Explorerem, Operą, Netscape Navigatorem oraz Mozillą. Internet Download Manager posiada polską wersję interfejsu, którą zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana przez sam program jeżeli system operacyjny jest w języku polskim (użytkownik musi wyrazić zgodę).

Ocena:
Twoja ocena: