Windows 7 Manager 2.0.0 64-bit

Windows 7 Manager to narzędzie systemowe pomagające zoptymalizować i usprawnić Windows 7. Program wyświetla informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach; optymalizuje uruchamianie i zamykanie systemu, dzięki czemu skracany jest czas pomiędzy wydaniem polecenia a reakcją komputera. Ponadto w aplikacji znalazł się moduł czyszczący, który usuwa niepotrzebne pliki lub duplikaty, które zajmują miejsce na dysku twardym.

Liczba pobrań: 363
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Yamicsoft Software
Rozmiar: 7.83 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows 7 Manager - Narzędzie systemowe pomagające zoptymalizować i usprawnić Windows 7. Program wyświetla informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach; optymalizuje uruchamianie i zamykanie systemu, dzięki czemu skracany jest czas pomiędzy wydaniem polecenia a reakcją komputera. Ponadto w aplikacji znalazł się moduł czyszczący, który usuwa niepotrzebne pliki lub duplikaty, które zajmują miejsce na dysku twardym.

Tradycyjnie producent przygotował moduł czyszczenia rejestru, który dba o prawidłowość skrótów, wpisów i automatycznie naprawia napotkane problemy. Dodatkowo Windows 7 Manager 1.2.9 optymalizuje rejestr poprzez prawidłowe ułożenie jego elementów (defragmentacja rejestru).

Wersja 15-dniowa.

Ocena:
Twoja ocena: