SmartFTP 4.0.1140 64-bit

32-bitowa wersja prostego w obsłudze klienta FTP o interfejsie przypominającym wyglądem Internet Explorer'a. Obsługuje funkcję drag-and-drop, pozwala na jednoczesne połączenie z wieloma serwerami i przenoszenie plików z jednego na drugi. Oferuje funkcję przeglądania dokumentów HTML oraz narzędzia do przeszukiwania Internetu za pomocą wyszukiwarek FTP (FTPSearch oraz Filez.com).

Liczba pobrań: 273
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
SmartFTP
Rozmiar: 16.41 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SmartFTP to prosty w obsłudze klient FTP o interfejsie przypominającym wyglądem Internet Explorer'a. Obsługuje funkcję drag-and-drop, pozwala na jednoczesne połączenie z wieloma serwerami i przenoszenie plików z jednego na drugi. Oferuje funkcję przeglądania dokumentów HTML oraz narzędzia do przeszukiwania Internetu za pomocą wyszukiwarek FTP (FTPSearch oraz Filez.com).

Dodatkowo, SmartFTP pozwala ustanowić połączenie szyfrowane, obsługuje protokół IPv6, umożliwia sprawdzanie integralności plików i weryfikacje kopiowanych danych. Posiada także opcje planowania harmonogramu zadań czy możliwość połączenia między dwomazdalnymi serwerami. Obsługuję połączenia SFTP przez SSH, wysyłanie maili po zakończonym lub nieudanym transferze.

Inne programy do obsługi serwerów FTP można znaleźć w dziale Klienty FTP

Ocena:
Twoja ocena: