ChrisTV Standard 5.62

Aplikacja do kontroli komputerowych kart telewizyjnych. Program odpowiada za wyświetlanie dobrej jakości obrazu oraz przekształca peceta w cyfrowy magnetowid.

Liczba pobrań: 553
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Chris P.C. srl
Rozmiar: 6.97 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ChrisTV Standard to narzędzie do obsługi analogowych kart telewizyjnych. Program oferuje doskonałą jakość obrazu oraz współpracę z szeroka gamą modeli. Rozpoznaje urządzenia oparte na chipsetach BT8x8, Philips SAA713x czy Conexant CX2388x.

Funkcjonalność

Pozwala kontrolować sygnał rejestrowany przez kamery internetowe oraz karty graficzne wyposażone w wejście wideo. Automatycznie skanuje i zapisuje informacje o odbieranych kanałach telewizyjnych. Pracuje w formatach 4:3 i 16:9, ma narzędzia do zapisywania zrzutów pojedynczych klatek i tworzenia z nich pokazów slajdów, zoom, wyświetla teletekst i usuwa przeplot.

W porównaniu do wersji bezpłatnej, w edycji Standard odbierany przez program sygnał telewizyjny można zapisać na dysku oraz umożliwia przesunięcie czasowe, które można realizować w zakresie od kilku minut do kilku godzin oraz nagrywanie w tle.

Ocena:
Twoja ocena: