TeamViewer Portable 6.0.11656.0

TeamViewer Portable to aplikacja do zdalnej kontorli nad drugim systemem. Pozwala między innymi na wymianę plików oraz prowadzenie konferencji audio-wideo.

Liczba pobrań: 781
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TeamViewer GmbH
Rozmiar: 16.23 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TeamViewer Portable to przenśsna wersja aplikacji opartej o lVNC. Służy ona do zdalnej kontroli nad drugim systemem. Wystarczy, że jest uruchomiony na obu łączących się maszynach, aby można było z niego korzystać. TeamViewer Portable to program bardzo prosty w obsłudze i dziecinnie łatwy w konfiguracji. Posiada wsparcie do przesyłania plików za pośrednictwem FTP, a także każde połącznie posiada najwyższy standard zabezpieczeń wliczając w to połącznia SSL i HTTPS.

Najnowsze wersje aplikacji posiadają możliwość przeprowadzania konferencji audio-wideo dzięki VoIP, przy jednoczesnym korzystaniu z wszelkich funkcji aplikacji. Licencja TeamViewer Portable obejmuje nieograniczoną ilość instalacji hostów, co oznacza możliwość dostępu do dowolnej liczby zdalnych klientów w ramach jednej licencji. To także bezproblemowa praca poprzez firewalle - oraz możliwość wymiany plików pomiędzy łączącymi się systemami.

UWAGI

Wersja bezpłatna wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych

Ocena:
Twoja ocena: