Clavier+ 10.6.4 (64-bit)

Funkcjonalny menedżer skrótów klawiaturowych. Pozwala nie tylko przywoływać aplikacje, foldery i witryny internetowe, ale może służyć też za zasobnik elementów tekstowych, a nawet odtwarzać makra klawiaturowe.

Liczba pobrań: 1123
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Guillaume Ryder
Rozmiar: 573 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Clavier+ to narzędzie, które pozwoli nam na tworzenie skrótów klawiaturowych. Są to skróty globalne, czyli będą działać w każdym programie, co z pewnością znacznie usprawni pracę przy komputerze. Możemy na przykład zdefiniować skrót, wklejający nam w tekst konkretny symbol czy też grafikę, znajdującą się na twardym dysku, otwierać strony WWW, wskazane programy, odtwarzać makra klawiaturowe i wiele, wiele innych. Nie ma wydania Clavier+ po polsku, jednak konfiguracja aplikacji jest dość prosta – wybieramy czynność, następnie klawisze prowadzące do niej i to wszystko. Dzięki temu możemy na przykład zdecydować, że systemowy Kalkulator będzie otwierać się po naciśnięciu klawiszy Windows i Q.

Na tym nie koniec zalet Clavier+. Aplikacja ta pozwala na bardziej zaawansowane skracanie czasu – jak na przykład symulowanie działania myszki. Szczególnie przydatną dla firm i biur funkcją będzie opcja eksportu i importu listy stworzonych skrótów. Ponieważ program ma otwarty kod źródłowy, zaawansowani użytkownicy mogą zmieniać go w dowolny sposób.

Najnowsze wydanie Clavier+ posiada dodane wsparcie dla Unicode.

Ocena:
Twoja ocena: