Pidgin 2.10.1

Wieloplatformowy komunikator internetowy, pozwalający na prowadzenie rozmów w zagranicznych sieciach: AIM, ICQ, MSN Messenger, Yahoo, Jabber, Zephyr, IRC oraz w naszym rodzimym Gadu-Gadu.

Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Rob Flynn, Eric Warmenhoven i inni
Rozmiar: 9.39 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pidgin to darmowy, wieloplatformowy komunikator internetowy, pozwalający na prowadzenie rozmów w zagranicznych sieciach: AIM (protokół Oscar), ICQ, MSN Messenger, Yahoo!, Jabber, Zephyr, IRC oraz w naszym rodzimym Gadu-Gadu. Aplikacja umożliwia jednoczesne zalogowanie się do każdej z sieci (trzeba posiadać własny login), co w praktyce oznacza, iż każdy użytkownik może rozmawiać z osobami z ICQ w jednym oknie, śledzić co dzieje się na kanale IRC w drugim oraz dyskutować z przyjaciółmi na Gadu-Gadu w kolejnym.

Pidgin posiada szereg funkcji i opcji dodatkowych, do których należą m.in możliwość zmiany skórek oraz stosowanie wtyczek, pozostawienie automatycznej odpowiedzi, wgrywania własnych dźwięków i innych. W najnowszym wydaniu aplikacji poprawiono między innymi bug związany z Gadu-Gadu, poprawiono kompilowanie OpenBSD oraz Visual C++.

Ocena:
Twoja ocena: