AutoIt 3.3.8.0

Program jest interpretowanym językiem skryptowym zaprojektowanym do automatyzowania aplikacji graficznego interfejsu środowisk z rodziny Microsoft Windows (95, 98, Me, NT, XP) przez Jonathana Bennetta w 1999 roku i jest rozwijany do dziś zarówno przez samego autora jak i AutoIt Team. Aktualna wersja języka ma składnię podobną do języków takich jak Visual Basic czy JavaScript.

Liczba pobrań: 1788
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Jonathan Bennett
Rozmiar: 7.38 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AutoIt jest interpretowanym językiem skryptowym zaprojektowanym do automatyzowania aplikacji graficznego interfejsu środowisk z rodziny Microsoft Windows (95, 98, Me, NT, XP) przez Jonathana Bennetta w 1999 roku i jest rozwijany do dziś zarówno przez samego autora, jak i fanów języka, podpisujących się jako AutoIt Team. Aktualna wersja ma składnię podobną do języków takich jak Visual Basic czy JavaScript, czyli popularnych języków dla programistów.

Interpreterem języka AutoIt v3 jest plik wykonywalny autoit3.exe który tłumaczy pliki z rozszerzeniem .au3. Interpreter został zaprojektowany tak, aby być niewielkich rozmiarów, a przy tym całkowicie samodzielną aplikacją, wolną od zewnętrznych bibliotek systemowych DLL. Nowości w wydaniu 3.3.8.0 dotyczą kilkudziesięciu ulepszeń i poprawek, dzięki czemu język jest jeszcze bardziej funkcjonalny i daje większe możliwości programistom.

Ocena:
Twoja ocena: