Subtitle Edit Portable 3.2.6 Build 12273

Subtitle Edit Portable to przenośna wersja aplikacji służącej do edytowania napisów filmowych. Jej twórca jest Nikolaj Lynge Olsson.

Liczba pobrań: 226
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Nikolaj Lynge Olsson
Rozmiar: 4.18 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Subtitle Edit Portable to przenośna wersja programu do edycji inapisów filmowych. Za pomocą programu można tworzyć napisy, tłumaczyć i edytować istniejące. Aplikacja umożliwia synchronizację napisów z materiałem filmowym. W najnowszej wersji dodano nowy format napisów oraz naprawiono kilka błędów.

Subtilte Edit obsługuje kilkanaście formatów napisów, między innymi SubRib, MicroDVD, DVD Studio Pro czy Substation Alpha oraz kilka formatów kodowania jak ANSI i UTF-8. Odpowiednie narzędzia pozwalają precyzyjnie dopasować napisy do dialogów. Można zdefiniować czas, w którym napis zostanie pokazany i długość jego wyświetlania. Synchronizację ułatwia wbudowane w programnarzędzie Visual Sync wyświetlające odpowiadające napisom fragmenty nagrania. Subtitle Edit rozpoznaje przy tym wszystkie popularne prędkości odtwarzania (liczby klatek na sekundę) i pozwala na konwersję filmu pomiędzy nimi. Posiada wbudowany słownik do języka angielskiego. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

Ocena:
Twoja ocena: