UltraDefrag Portable 5.0.4

UltraDefrag Portable to przenośna wersja narzędzia do defragmentacji twardych dysków. Działa o wiele wydajniej niż systemowy defragmentator, posiada też sporo użytecznych funkcji.

Liczba pobrań: 257
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dmitri Arkhangelski
Rozmiar: 557 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

UltraDefrag Portable to przenośna wersja defragmentatora twardych dysków. Działa szybciej niż wewnętrzny defragmentator systemu Windows, ponieważ korzysta z wyjątkowo wydajnego algorytmu. Na życzenie użytkownika defragmentuje także pojedynczy plik lub folder. Obsługuje systemy plików FAT, exFAT i NTFS. Na życzenie użytkownika może powstać tekstowy raport, w którym zawarte zostaną wszystkie informacje o błędach. Warto dodać, że graficzny interfejs jest po polsku, a wszystkie postępy w operacjach i działania pokazywane są w formie animacji.

UltraDefrag może być także zaprogramowany do dokonywania regularnych defragmentacji dysku twardego. Mamy duże możliwości konfiguracyjne programu, dzięki czemu bez trudu dostosujemy go pod swoje potrzeby. No i co najważniejsze - jest on całkowicie darmowy. W najnowszej wersji poprawiono szereg błędów oraz wprowadzono kilka istotnych modyfikacji. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

Ocena:
Twoja ocena: