Dropbox Experimental 1.3.39

Dropbox jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do wykonywania automatycznego backupu i synchronizowania plików. Umożliwia przechowywanie za darmo plików w chmurze.

Liczba pobrań: 355
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dropbox
Rozmiar: 18.15 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dropbox jest jednym z najpopularniejszych programów do wykonywania automatycznego backupu i synchronizowania plików. Składa się z serwisu internetowego oraz aplikacji instalowanej w systemie użytkownika, co jest charakterystyczną cechą wszystkich omawianych serwisów. Dropbox tworzy w systemie własny katalog. Wszystkie umieszczone w nimi pliki są automatycznie synchronizowane z serwerem.

Dropbox po zainstalowaniu w innym komputerze pobiera automatycznie pliki z serwera, a zmiany wprowadzane w jednym systemie będą automatycznie wprowadzane do pozostałych natychmiast po uruchomieniu komputera. O zakończeniu synchronizacji informuje jedynie zmiana ikony wyświetlanej w tray'u systemu operacyjnego.

Dropbox w darmowej wersji udostępnia 2 GB przestrzeni dyskowej. Możesz ją powiększyć za darmo polecając serwis innym użytkowników. Za każdą poleconą osobę otrzymasz 250 MB miejsca. W ten sposób możesz powiększyć objętość konta do 5 GB.

W najnowszej wersji ulepszono miernik siły hasła.

Ocena:
Twoja ocena: