HomeGuard 1.3.1 PL

Kolejne wydanie polskiego systemu alarmowego, umożliwiającego monitorowanie pomieszczeń przy użyciu kamer USB podłączonych do komputera. Wykrywa ruch w zasięgu kamer i podejmuje odpowiednią akcję, np. odtwarza dźwięki alarmowe.

Liczba pobrań: 721
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
MWT.net
Rozmiar: 1.12 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

W pełni polski system alarmowy, umożliwiający monitorowanie pomieszczeń przy użyciu kamer USB podłączonych do komputera. Znajduje zastosowanie tam, gdzie potrzebny jest stały dozór, wykrywanie ruchu i reakcja na jego pojawienie się. Duża ilość parametrów konfiguracyjnych umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych wymagań każdego użytkownika. Po wykryciu ruchu podejmuje odpowiednią akcję, np.: odtwarza dźwięki alarmowe, wysyła wiadomość na wskazany adres e-mail lub SMS'a, zapisuje obraz na dysku twardym, itp. Program wykorzystuje zaawansowaną technologię DirectX, która umożliwia płynne przełączanie się między poszczególnymi urządzeniami nagrywającymi. Dzięki temu HomeGuard może pobrać obraz z każdego urządzenia, analizować jego zawartość pod kątem występowania ruchu i odpowiednio reagować.

Najważniejszą zmianą w najnowszej wersji jest uzyskanie pełnej funkcjonalności pod systemem Windows XP oraz pełna zgodność z najnowszymi bibliotekami DirectX.

Ocena:
Twoja ocena: