Kaspersky TDSSKiller 2.7.34.0

Kaspersky TDSSKiller jest on skanerem i likwidatorem zagrożeń typu rootkit, bootkit. Doskonałe narzędzie wsparcia dla głównego antywirusa.

Liczba pobrań: 144
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Kaspersky Lab
Rozmiar: 2.06 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kaspersky TDSSKiller to program znanego producenta aplikacji antywirusowych. Jak nie trudno się domyślić, ma on za zadanie ochronę naszego systemu operacyjnego, a konkretnie wykrycie i usunięcie znajdujących się w nim zagrożeń typu rootkit. Są to szczególnie niebezpiecznie szkodniki, które modyfikuje funkcje API i potrafi ukrywać ważne klucze rejestru. Nadto potrafi zainstalować w systemie niewidzialne napędy. TDSSKiller posiada wysoką wydajność. Mamy tu wygodny interfejs graficzny, dzięki któremu nawet osoby nie znające się na programach antywirusowych oczyszczą system z zagrożeń.

Kaspersky TDSSKiller wykrywa zagrożenia z rodziny Rootkit.Win32.TDSS, bootkity i rootkity. Po uruchomieniu jej następuje skanowanie systemu, a w przypadku znalezienia szkodnika rozpoczyna się jego usuwanie. W prezentowanej wersji zaktualizowano bazę zagrożeń, co skutkuje lepszą ochroną systemu operacyjnego.

Ocena:
Twoja ocena: