ExtractNow Portable 4.6.7.1

ExtractNow Portable to przenośna wersja programu służącego do szybkiego wypakowywania archiwów. Obsługuje formaty ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, JAR, GZ, LZH, LHA i SIT.

Liczba pobrań: 513
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nathan Moinvaziri
Rozmiar: 1.89 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ExtractNow Portable to przenośna wersja niewielkiej aplikacji, pozwalającej na szybkie wypakowanie skompresowanych plików w popularnych formatach: ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, JAR, GZ, LZH, LHA i SIT. Program posiada prosty lecz bardzo intuicyjny interfejs graficzny i podstawowe ustawienia. Dzięki temu możliwe jest przeciągnięcie archiwum na okno aplikacji, aby wypakować dane. Użytkownik może również domyślnie skojarzyć wybrane formaty plików z narzędziem, aby system odwoływał się tylko do niego.

ExtractNow integruje się z Eksploratorem Windows, więc mamy go w każdej chwili pod ręką. W najnowszej wersji dodano listę plików wykluczonych z rozpakowywania, dodano przycisk CANCEL do okienka dialogowego nadpisywania, a także opcję minimalizowania podpowiedzi. Naprawiono sporo bugów oraz przebudowano ustawienia domyślne. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

Ocena:
Twoja ocena: