Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Lucid Virtu Utility 2.1.110a

Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Lucid Virtu Utility 2.1.110a to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki LucidLogix.

Liczba pobrań: 216
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
LucidLogix
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Lucid Virtu Utility 2.1.110a to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy LucidLogix.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Lucid Virtu Utility 2.1.110a to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre A30 Intel LAN Software/Driver 8.3.3, czy MSI Z77A-GD55 Intel TPM Driver 5.0.1.1085 for XP. Programiści LucidLogix zadbali, by Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Lucid Virtu Utility 2.1.110a były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: